wróć do tematów forum

Pogorzelcy

Komentarz

Oni 31-03-2019 godz 21:06

5 lat temu był pożar w Grodzkim Młynie, ucierpiały rodziny, w tym niepełnosprawne dziecko, pytam się gdzie podziała się taka akcja jak teraz, wszędzie na fejsie, różne strony wspierają teraz. Bo mieszkała biedna rodzina i po co im pomóc. Jak są biedniejsi pogorzelcy, którym trzeba pomóc.

1.

Poszkodowani sami lub ich bliscy założyli zbiórki w internecie. Być może 5 lat temu tego jeszcze nie było, lub nie było tak popularne jak teraz.

reszel@reszel 2019-03-31 22:12:55


2.

Dokladnie. Kazdy moze zalozyc zbiorke, zaloz i Ty w imie tej rodziny i zbieraj. Za duzo klapiesz dziobem a za malo robisz.

emmm 2019-04-04 16:33:38


Komentarz

wróć do tematów forum

Etui iPhone 17 Pro a aktywny styl życia – jak chronić smartfon w Reszlu i na Warmii?

Obecnie smartfony towarzyszą nam niemal przez cały dzień. Wykorzystujemy je do pracy, kontaktu z bliskimi, robienia zdjęć oraz korzystania z nawigacji podczas podróży. Nic więc dziwnego, że odpowiednia ochrona urządzenia staje się priorytetem dla wielu użytkowników. Dotyczy to szczególnie osób mieszkających w malowniczych miejscowościach, takich jak Reszel na Warmii, gdzie telefon często towarzyszy spacerom, wycieczkom rowerowym czy odkrywaniu lokalnych atrakcji. W takich warunkach dobrze dobrane etui może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo urządzenia.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble